DĖMESIO nuo 2019 m vasario 15 d. keitėsi prekių kainynas, todėl galimi kainų esančių internete neatitikimai su realiu kainoraščiu

NAUJAS SALONAS: Vilniuje, Žirmūnų g. 70 "KLASIKOS NAMAI"

+ (370) 688 97531

info@minkstoskedes.lt

0
0
Prekių nėra

0

×

Registracija

Paskyros informacija

Prisijungimo duomenys

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Garantija

Visiems gaminiams suteikiama 24 mėnesių garantija. Garantija atliekama per 35 darbo dienas nuo gaminio pristatymo į gamyklą

UAB ZYPO prekinio ženklo MINKŠTOS KĖDĖS baldų pardavėjas (toliau MINKŠTOS KĖDĖS) užtikrina Pirkėjui aukštą MINKŠTOS KĖDĖS baldų kokybę bei garantuoja produktų ilgaamžiškumą tik tuomet, kai baldai yra naudojami pagal paskirtį bei laikantis toliau šiame dokumente nurodytų sąlygų.

BENDROSIOS SĄLYGOS.

1. MINKŠTOS KĖDĖS baldams yra suteikiama 24 mėnesių garantija. Garantijos galiojimo terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekių perdavimo dienos.

2. Garantiniu laikotarpiu nustatytus kiekybinius ir/arba kokybinius neatitikimus MINKŠTOS KĖDĖS baldų pardavėjas įsipareigoja ištaisyti ir/arba pakeisti kokybiškais.

3. Garantija taikoma prekių kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės, ištaisyti. Natūralus produkto susidėvėjimas ir/arba jo savybių pasikeitimas dėl netinkamos priežiūros nėra laikomas prekių kokybės trūkumu. Natūralaus medžio tekstūros ir atspalvio nevienodumai nėra laikomi prekių kokybės trūkumu

4. Priimant arba savarankiškai atisiimant prekes, Pirkėjas privalo patikrinti jų kokybę pagal 10 punkte nurodytus žingsnius. Apie pastebėtą defektą baldo naudojimo metu prašome pranešti MINKŠTOS KĖDĖS nurodytais kontaktais (El. paštas: info@minkstoskedes.lt Tel. 8 688 97531).

5. MINKŠTOS KĖDĖS įsipareigoja atsiradusį gamybos defektą pašalinti per 35 darbo dienas nuo pretenzijos užregistravimo datos. Išskirtiniais atvejais pardavėjas pasilieka teisę šį terminą pratęsti.

6. MINKŠTOS KĖDĖS įsitikinus, kad pretenzijos dėl prekių kokybės yra pagrįstos, Pirkėjas savo pasirinkimu turi teisę reikalauti iš pardavėjo:

6.1. Per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus. Defektas gali būti šalinamas vietoje pas pirkėją, išskyrus tuos atvejus, kai yra būtinas gamyklinis produkto remontas;

6.2. Per ne ilgesnį kaip 35 darbo dienų laikotarpį pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke.

6.3. Pardavėjui nepašalinus nurodytų trūkumų, gražinti prekę pardavėjui ir reikalauti grąžinti pinigus.

7. Jei defektą yra būtina šalinti gamykloje, Pirkėjas privalo pristatyti baldą (arba jo dalį) MINKŠTOS KĖDĖS terminalą Kaune arba MINKŠTOS KĖDĖS vežėjui (jei prekės buvo užsakytos su pristatymo paslauga). MINKŠTOS KĖDĖS neįsipareigoja suteikti Pirkėjui pakaitinį baldą remonto laikotarpiu.

8. Jeigu Pirkėjas neleidžia MINKŠTOS KĖDĖS baldų pardavėjui pašalinti defekto arba atsisako grąžinti baldą (ar jo dalį) remontui MINKŠTOS KĖDĖS gamykloje, MINKŠTOS KĖDĖS supranta, kad Pirkėjas atsisako teisės į nemokamą garantinį aptarnavimą, numatytą šiose MINKŠTOS KĖDĖS baldų garantijos sąlygose.

9. MINKŠTOS KĖDĖS baldu pardavėjas nėra atsakingas už gaminio trūkumus, kurie buvo aptarti pirkimo sutartyje, arba apie kuriuos Pirkėjas žinojo ir/arba turėjo žinoti įsigyjant baldą (tokiais atvejais, kai baldai yra įsigyjami iš ekspozicijos, arba su iš anksto žinomais defektais, ir kt.).

10. Priimant baldus, Pirkėjui yra rekomenduojama:

10.1. Patikrinti baldų komplektaciją:

10.2. Kruopščiai apžiūrėti baldo išorę ir įsitikinti, kad nėra matomų mechaninių baldo pažeidimų ar kitokių trūkumų;

10.3. Išbandyti baldo mechanizmų veikimą;

10.4. Radus trūkumus, būtina visus juos surašyti krovinio važtaraštyje.

11. Atsiimant prekes iš MINKŠTOS KĖDĖS vežėjų sandėlio, Pirkėjas privalo patikrinti prekių kokybę bei būklę. Pretenzijos dėl prekių kokybės (išoriniai subraižymai, sudraskymai, sulaužymai ir kitokio pobūdžio sugadinimai atsiradę transportuojant/nešant dėl Pirkėjo veiksmų po prekės priėmimo) nėra priimamos iš Pirkėjo.

12. Remiantis Lietuvos Respublikos daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių sąlygomis MINKŠTOS KĖDĖS produktai dėl jų savybių (užsakomi pagal individalius klientų pasirinkimus) patenka į negrąžinamų daiktų sąrašą, pinigų grąžinimo reikalavimas (grąžinant netinkamą prekę) tenkintinas tik tuo atveju jei pardavėjas nevykdo 6.1 ir 6.2 punkte nurodytų veiksmų.

13. Pirkėjas praranda teisę į nemokamą MINKŠTOS KĖDĖS baldų garantinį aptarnavimą šiais atvejais:

13.1. Jei yra matomas akivaizdus pažeidimas, kuris galėjo būti padarytas tiek transportuojant prekes tiek kliento namuose ir tai nebuvo pažymėta krovinio važtaraštyje;

13.2. Pirkėjas nesilaikė MINKŠTOS KĖDĖS baldų eksploatacijos ir priežiūros taisyklių, baldai buvo transportuojami, eksplotuojami netinkamai ir/arba sugadinti dėl Pirkėjo kaltės;

13.3. Baldai nukentėjo dėl ,,Force Majeure” (susidariusių nenugalimos jėgos aplinkybių);

13.4. Baldai buvo užpilti vandeniu arba kitu skysčiu;

13.5. Baldai nukentėjo nuo gyvūnų;

13.5. Baldai buvo remontuojami Pirkėjo arba trečių asmenų;

13.6. Audiniai ir/arba medinės detalės nukentėjo nuo netinkamų valymo procedūrų ir/arba netinkamų priemonių naudojimo.

14. Natūralios savybės nelaikomos MINKŠTOS KĖDĖS baldų kokybės trūkumu:

14.1.MINKŠTOS KĖDĖS baldai pagaminti iš natūralaus ąžuolo, buko arba beržo, todėl tokie požymiai, kaip mažos taškinės šakos, medžio rievės, kiekvienos lentutės spalvos variacijos, medienos struktūros nevienodumas nėra laikomi defektu;

14.2. Natūralus baldo susidėvėjimas ir/arba išblukimas nėra laikomas prekių kokybės trūkumu;

14.3. Baldų apdailos spalvos skirtumai tarp pavyzdžio ir galutinio produkto gali minimaliai skirtis: dėl nuolatinio dažymo technologijų tobulinimo MINKŠTOS KĖDĖS negarantuoja, kad pavyzdžio spalva visiškai sutaps su galutinio produkto spalva.

 • Sekite mus facebook'e
  • Pristatymas
   Visiems užsakymams standartinis 25 Eur. mokestis
  • + (370) 688 97531
   Norite, bet dvejojate ? Skambinkite atsakysime nedelsdami į visus rūpimus klausimus
  • Dovanų kuponas
   Jei norite kažką (labai) nustebinti nusprendę padovanoti kažką didesnio nei galima panešti rankoje? Klauskite visada rasime sprendimus
 • Audinių pavyzdžiai Jūsų namuose

  Galvojame kaip Jums padėti išsirinkti gyvenant toliau nei didmiesčiai

  Dabar už užstatą pavyzdžius Jūs galite gauti tiesiai į savo namus, kai išsirinksite gražinsite juos atgal Siuntimo išlaidas dalinamės per pusę !